Centrum Edukacyjne OKAY Żywiec to Szkoła Językowa OK angielski hiszpański niemiecki włoski kursy językowe i szkolenia Szkoła Matematyki MATMANIAK korepetycje z matematyki matematyka dla dzieci Akademia Twórczego Rozwoju Dziecka insPiratka zajęcia dla dzieci i rodziców

Szkoła Językowa

Aktualności

KURSY JĘZYKOWE - 100% DOFINANSOWANIA ze środków UNII EUROPEJSKIEJ

Centrum Edukacyjne Okay w Żywcu zaprasza do wzięcia udziału w kursach językowych w całości finansowanych ze środków unijnych w ramach projektu

„ŚLĄSKA AKADEMIA KOMPETENCJI TIK W OBSZARACH UMIEJĘTNOŚCI ICT I ZNAJOMOŚCI JĘZYKÓW OBCYCH”.

SZKOLENIA:

1.  JĘZYK ANGIELSKI – na poziomie A1-A2 – szkolenie 60 h, 1 egzaminy, podręczniki, certyfikat

2.  JĘZYK ANGIELSKI – na poziomie B1-B2 – szkolenie 60 h, 1 egzaminy, podręczniki,  certyfikat

3.  JĘZYK NIEMIECKI– na poziomie A1-A2 – szkolenie 60 h, 1 egzaminy, podręczniki, certyfikat

4.  JĘZYK NIEMIECKI – na poziomie B1-B2 – szkolenie 60 h, 1 egzaminy, podręczniki,  certyfikat

 

Informacje pod numerem tel. 33 861 02 01,  791 523 959 oraz sekretariat@okay.edu.pl

 logo ue

Rekrutacja na nowy rok szkolny

KURSY, EGZAMINY, CERTYFIKATY

angielski, niemiecki, hiszpański

ZAPISY NA NOWY ROK SZKOLNY RUSZYŁY!!!

Nie czekaj - zapisz się już dziś i zarezerwuj najdogodniejszy termin!!!

UWAGA!

SUPER NOWOŚĆ DLA DZIECI

ANGIELSKI Z ROBOTYKĄ

images

tel. 33 861 02 01,  kom. 791 523 959

 

Akredytacja Kuratorium Oświaty

Z przyjemnością informujemy, że nasze kursy posiadają AKREDYTACJĘ KURATORIUM OŚWIATY:

kursy języka angielskiego

kursy języka niemieckiego

kursy języka hiszpańskiego

kurs przygotowawczy z języka angielskiego dla nauczycieli przedszkola

Kursy prowadzone są zgodnie z wymogami MEN.

indeks

 

Szkoła

Szkołę tworzy grupa pasjonatów,profesjonalistów w swoich dziedzinach

filologów praktyków.

Są wśród nas  lektorzy polscy, nauczyciele native speakers, wykładowcy wyższych uczelni, a także licencjonowani egzaminatorzy i tłumacz przysięgły. Wszyscy posiadają tytuł magistra i przygotowanie metodyczne.

Stawiamy na ludzi. Dla nasnajważniejszą kwestią

w procesie nauczania jest dobry nauczyciel.

Uczymy języków obcych, bo lubimy.

Jesteśmy wymagający, ale przyjaźnie nastawieni i miewamy poczucie humoru ;) Stanowimy zgraną drużynę, co wpływa  na atmosferę w szkole i na wyniki studentów.

Poznaj naszych lektorów >>

Dlaczego OKay

czylidlaczegow tą wyjątkową podróżwarto się wybraćwłaśnie z nami

Stosujemy metody nauczania odpowiednio dla grup wiekowych i poziomu biegłości językowej

Wiemy, że nauka języka to sprawa indywidualna. Nie ma jednej uniwersalnej drogi, dlatego proponujemy dobór metody w zależności od wieku, przebiegu dotychczasowej nauki i celu.

Priorytet – komunikacja

Kładziemy nacisk na konwersacje – większość czasu podczas zajęć poświęcana jest na wypowiedzi uczniów – program zakłada stawianie ich w codziennych, praktycznych sytuacjach.

Kameralne grupy

Małe grupy stwarzają komfortowe warunki do gruntownego nauczenia się języka, dając bardzo dobre rezultaty już w krótkim czasie. W takiej grupie lektor dostosowuje tempo nauki do każdego słuchacza. Mała grupa motywuje do systematycznej pracy – nikt nie lubi pozostawać w tyle.

Kontrola postępów

Na bieżąco śledzimy postępy naszych kursantów poprzez testy kontrolne, przeprowadzane na kolejnych stopniach nauki. Każdą grupą opiekuje się przydzielony lektor, który jest odpowiedzialny za osiągane przez nią oraz przez każdego indywidualnie wyniki. Nad całością czuwa dyrektor metodyczny, nadzorując pracę lektorów i postępy uczniów. Na ocenę kursu mają też wpływ sami kursanci poprzez przeprowadzane regularnie ankiety.

Mówią, że jesteśmy OK!

Co roku potwierdzają to nasi słuchacze. Ponad 70% ubiegłorocznych kursantów trafiło do nas z polecenia rodziny lub znajomych (dane z formularzy zgłoszeniowych).

Dogodne terminy

Terminy zajęć ustalamy w oparciu o możliwości czasowe naszych kursantów, którzy przy zapisie podają preferowane dni i godziny zajęć. Korzystny cennik i metody płatności plus bezpłatny pakiet językowy. Bezpłatne lekcje próbne i konsultacje. Lekcje już od 10 zł i miesięczny system płatności, zajęcia dodatkowe, imprezy kulturalne.

Wyróżnia nas uczciwość i rzetelność wobec klientów

To pozwala nam na skuteczny rozwój i budowanie marki szkoły. Nie obiecujemy naszym, kursantom, iż nauczą się języka w 2 miesiące albo, że nauczą się go relaksując się we śnie. Każdego traktujemy poważnie, szanujemy naszych uczniów, ich poświęcony czas i pieniądze. Najważniejsza dla nas jest JAKOŚĆ, nie ilość.

Stale się rozwijamy

Nigdy nie poprzestajemy na tym, co już osiągnęliśmy, stale podnosimy jakość naszych usług, śledzimy najnowsze  metody i trendy w nauczaniu, wymogi egzaminacyjne. Poszukujemy coraz to nowych narzędzi i sposobów, by nie tylko uczyć, ale przede wszystkim SKUTECZNIE NAUCZYĆ!

Licencjonowany Ośrodek Egzaminacyjny PEARSON

Nasza Szkoła jest Licencjonowanym Ośrodkiem Egzaminacyjnym PEARSON–  Dzięki temu nasi  uczniowie uzyskali możliwość zdobycia międzynarodowych certyfikatów, które otwierają drogę do uniwersytetów, pracy i kariery w Unii Europejskiej. Dla naszych słuchaczy udział w egzaminie PTE General oraz PTE Young Learners nie wymaga specjalnego przygotowania, gdyż programy kursów kształtowane są z uwzględnieniem standardów i wymagań egzaminacyjnych.

Języki

English? Yes, I can

Pytanie o znajomośc języka angielskiego we współczesnym, wielokulturowym świecie jest na porządku dziennym dlatego jeśli jeszcze nie wiesz jak odpowiedzieć na przykład na pytanie „Where are you going?”, czy też chcesz wiedzieć czym różnią się pytania „How do you do?”„How are you?”, zgłos sie do nas, aby rozpocząć swoją przygodę z angielskim. Zrób to także jeśli chcesz zgłębić wiedzę na temat języka używanego przez ponad 500 milionów  osób na całym świecie. U nas nauczysz się nie tylko komunikować w języku angielski, ale poznasz również historię, kulturę Anglii, dowiesz się jakie jest najdłuższe angielskie słowo, które może być napisane na klawiaturze w układzie QWERTY, Te i wiele innych ciekawostek tylko w OK.

 

Geh und studiere sie!

Znane niemieckie przysłowie mówi „Deutsche Sprache, schwere Sprache”, co znaczy: język niemiecki to trudny język. Tak więc nie można się dziwić obcokrajowcom, że trudno im zrozumieć skomplikowaną niemiecką gramatykę i wydawałoby się nigdy niekończące się konstrukcje zdań:) Nie zrażaj się Niemcy są bardzo wyrozumiali dla początkujących użytkowników ich języka. Około 100 milionów osób posługuje się tym językiem jako językiem ojczystym, dlatego nie zastanawiaj się rozpocznij swoja przygodę przygodę z niemieckim lub odśwież znajomość tego języka. U nas dowiesz się co jadają na śniadanie, jaki jest ich ulubiony napój, i co w Niemczech oznacza " piąta pora roku".

Zapraszamy na kursy dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych

Gimnazjalisto! Maturzysto! pomożemy Ci również w przygotowaniach do egzaminów:)

Promocyjne zapisy na kurs niemieckiego - 1 lekcja (60 min.) 15 zł

No nos extraña...

Pytania do góry nogami, „N” z falą: Ñ…., barrrrrrrrdzo mocne „R”, znikające SSSsss.

Takie ciekawostki tylko w hiszpańskim.

To drugi najbardziej popularny zaraz po angielskim, język wybierany w naszej szkole. Oprócz popularności ma jeszcze inne zalety. Nie jest trudny. To jeden z najbardziej fonetycznych języków, a do tego do komunikowania się w nim potrzebna jest naprawdę niewielka ilość słów. Jego nauka nie sprawia Polakom trudności, gdyż jest melodyjny i łatwo wpadający w ucho.

Nauczymy Cię nie tylko mówić w tym języku, ale też wyjaśnimy skąd jeden Hiszpan ma tyle nazwisk, co sprawia, że większość turystów odwiedzających Hiszpanię zachwyca się  jej stylem, niepowtarzalnym charakterem, kolorami i zapachami?                 Co składa się na tak niepowtarzalny hiszpański klimat? Mówiąc w skrócie - niejednego byka złapiemy za rogi.

Otwórz dla siebie ten świat!

Zapraszamy na kursy dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych

Promocyjne zapisy na kurs hiszpańskiego - 1 lekcja (60 min.) 15 zł

La Festa Italiana

Włochy to nie tylko spaghetti, pizza, włoski głośny styl bycia, Eros Ramazzotti, Romeo i Julia, Watykan i toskańskie niebo. Oprócz tego to miejsce, gdzie zaraz po Grecji narodziła się wielka cywilizacja, rozwinęła kultura i nauka.

To także język – ten sam którego używali Dante, Boccaccio i Petrarca, których dzieła posłużyły do stworzenia jednolitego języka – języka Włochów, który jest rozumiany w całej Italii. Wbrew pozorom włoski nie jest trudny, jego wymowa nie sprawia trudności, a gramatyka jest do opanowania. Włosi z prawdziwą radością powitają każdego, kto przynajmniej próbuje mówić po włosku.

W czasie zajęć na pewno nie będziesz się nudzić i szybko opanujesz co najmniej 1000 słów, które wystarczą ci do codziennej komunikacji we Włoszech, dowiesz się, że colazione to śniadanie a divano to kanapa.

Strefa dzieci

Kursy językowe dlato wyjątkowy / szczególny dział wOK
dzieci

Uczymy autorską metodą OK KIDS

opracowaną na bazie naszej wieloletniej praktyki w nauczaniu języków obcych najmłodszych. Stworzyliśmy metodę, która wykorzystuje niepowtarzalny okres dzieciństwa, kiedy przyswajamy struktury języka, wymowę i intonację naturalnie, bez żadnego wysiłku. Nasze kursy są dostosowane do  wieku i stopnia zaawansowania grupy. Terminy zajęć oraz plan ustalamy wedle możliwości czasowych dzieci i ich rodziców.

Szkoła realizuje program NATIONAL GEOGRAPHIC LEARNING.

Programy i podręczniki National Geographic Learning to znacznie więcej niż nauka języka angielskiego. Szkoła ze znakiem Program National Geographic Learning przygotowuje uczniów do bycia aktywnymi, dobrze poinformowanymi, pozbawionymi kompleksów obywatelami świata. Kursy zakładają utrwalenie, rozszerzenie zakresu materiału poznawanego przez dzieci w szkole podstawowej. Kursy w OK to jednak przede wszystkim zdobycie umiejętności praktycznego wykorzystania poznanych słów zwrotów, struktur, to rozbudzenie zainteresowania językiem i bawienie się jego użyciem:)

Nasze motto to:

„Myślą, że się bawią, my wiemy, że się uczą”

 

Nauka języka obcego w dzieciństwie to same korzyści, m.in.: dzieci charakteryzuje większa plastyczność myślenia, dodatkowy wysiłek intelektualny ma bardzo pozytywny wpływ na dalszy rozwój dziecka i jego osiągnięcia w szkole, możliwość opanowania perfekcyjnej wymowy w języku obcym.

Jak wyglądają zajęcia w OK?

Nasza metoda nauki dzieci zakłada, że w procesie zapamiętywania angażujemy wszystkie zmysły, aby wywołać trwały ślad w pamięci. Jest to doskonałe narzędzie w pracy z najmłodszymi, dlatego wykorzystujemy je niemal w każdym ćwiczeniu, zabawie, piosence. Świetnie sprawdza się też podczas wprowadzania nowego słownictwa, gdzie stosujemy zasadę, iż ostatnią drogą tłumaczenia słówek, wyrażeń, jest ich dosłowny przekład. Małe grupy, umożliwiają każdemu dziecku bezpośredni kontakt z lektorem oraz rówieśnikami, a lektorowi otoczyć indywidualną opieką każdego uczestnika kursu, dając przy tym zdumiewające efekty. Nigdy nie stoimy w miejscu, stale się rozwijamy i podnosimy jakość naszych kursów. Nasze kursy wzbogacamy o oprogramowanie,  sprzęt do interaktywnej nauki i nowe rozwiązania.

Dlaczego warto wybrać szkołę językową realizującą Program National Geographic Learning?

 Absolwent kursów National Geographic Learning świetnie komunikuje się po angielsku, rozumie świat i procesy w nim zachodzące, umie współpracować, jest zaangażowany i odpowiedzialny. Podręczniki National Geographic Learning zabierają uczniów w niezwykłą podróż do najciekawszych zakątków Ziemi, przedstawiają prawdziwe historie i prawdziwych ludzi. Angażują każdego słuchacza, stymulują do rozmowy i w konsekwencji pozwalają utrzymać stałą, wysoką motywację uczniów.

Co w razie nieobecności dziecka?

Proponujemy konsultacje z lektorem prowadzącym w godzinach jego dyżurowania lub w innym umówionym czasie.

 

Zajęcia w OK to nie tylko czas spędzony na lekcjach, to także:

- open hour dla dzieci, czyli bezpłatne konsultacje – korepetycje dla dzieci

- pomoc w nadrobieniu materiału, przy pracy domowej, przygotowania do sprawdzianu w szkole

- club OK, czyli bezpłatne zajęcia dodatkowe m.in: Halloween, Jasełka, Olimpiada Językowa

- stały kontakt lektora z rodzicami

- niestresująca kontrola postępów

- raport realizacji kursu na koniec roku szkolnego

- dyplomy ukończenia kursu

Cennik Kursu Języka Angielskiego

3-4 latki: 10 rat po 50 zł / 35 godzin kursu w roku szkolnym

5-6 latki: 10 rat po 70 zł /70 godzin kursu w roku szkolnym

szkoła podstawowa: 10 rat po 90 zł / 70 godzin kursu w roku szkolnym

Kursy dla młodzieży

na maturzesukces

U Nasnie ma miejsca na nudę!

egzamin bezstresu!

Młodzież to bardzo wymagająca grupa słuchaczy, uczniów – zna doskonale swoje możliwości oraz potrzeby. Wie jak się uczyć i czego się uczyć, jaki sposób nauki, przyniesie największe  efekty, a przede wszystkim sprosta ich oczekiwaniom i będzie interesujący. Dlatego w naszej szkole nie ma miejsca na nudę.

Proponujemy:

- kursy ogólne dla gimnazjalistów oraz licealistów

- kurs dla 3-klasistów – egzamin kończący gimnazjum- Egzamin bez stresu !

- kursy maturalne w OK- Gwarancja sukcesu na maturze !

Jak uczymy?

Zajęcia OK  są prowadzone z podziałem na grupy wiekowe: gimnazjaliści oraz licealiści, w całości w języku angielskim. Na naszych zajęciach wykorzystujemy wszelkie dostępne pomoce naukowe typu projektor, Internet, które nie tylko urozmaicają lekcję, ale także wpływają na to, że nauka staje się ciekawa, a przede wszystkim przynosi efekty. Kursy prowadzone są metodą komunikacyjną, rozwijającą równolegle wszystkie sprawności językowe (mówienie, czytanie, pisanie, słuchanie), które testowane są w trakcie wszystkich egzaminów państwowych, czy też międzynarodowych. Tematyka zajęć dobierana pod kątem zainteresowań, osobistych doświadczeń młodzieży podnosi motywację oraz chęć komunikowania się w języku angielskim. Różnorodność wykorzystywanych materiałów ( filmy, scenki sytuacyjne, materiały on-line, płyty CD), pomoc w przygotowaniu do testów, praca nad materiałem sprawiającym trudności w szkole oraz zajęcia z native speakrem, sprawiają, że lekcje nie są nudne, a uczniowie dostrzegają korzyści płynące ze znajomości języka angielskiego.

Cennik kursów dla młodzieży

Kurs ogólny:   9 rat po 100 zł / 65 godzin kursu w roku szkolnym

Kurs maturalny:   7 rat po 100 zł / 50 godzin kursu w roku szkolnym

Kursy dla dorosłych

Dla jednych to początek przygody z wybranym językiem,nowa podróż w nieznane, dla innych kontynuacja tej podróży, chęć odkrycia nowych, nieznanych jego „zakątków”
NOWA PRACA/AWANS/CERTYFIKAT/WYJAZD
Rozumiemy twój cel i pomożemy Ci w jego realizacjiMożesz wybrać spośród kursów:

Ogólne

Prowadzone metodą odpowiednią do danej grupy wiekowej, poziomu zaawansowania i potrzeb. Metoda bezpośrednia, czyli szybka nauka mówienia, odpowiednia dla studentów w wieku od 15 do 100 lat!, każdej narodowości, z każdym wykształceniem i zawodem, dająca doskonałe rezultaty osobom początkującym. Pozwalają łatwo przełamać barierę mówienia w języku obcym. Metoda komunikacyjna jej priorytetem jest KOMUNIKACJA, równolegle rozwija wszystkie sprawności językowe. Polecamy ją na każdym poziomie zaawansowania. Od pierwszej lekcji mówimy do naszych słuchaczy w uczonym języku, słuchacze uczą się języka w konkretnych, codziennych sytuacjach (wyjazd, praca, lotnisko, restauracja, zakupy, lekarz itp.).

Business English

Od poziomu tzw. średniozaawansowanego oferujemy kurs języka biznesu, w trakcie którego słuchacze poszerzają i udoskonalają swoje słownictwo z dziedzin takich jak: zarządzanie, marketing, finanse, reklama. Integralną częścią kursu są ćwiczenia symulujące wydarzenia biznesowe: wypowiedzi ustne (prezentacje, negocjacje), rozumienie tekstów pisanych i ze słuchu (raporty firmowe, umowy); pisanie (notatki, listy, faksy); zasób słownictwa (terminologia specjalistyczna, kolokacje, słowotwórstwo).

Konwersacyjne

Kurs konwersacyjny przeznaczony jest dla osób o dobrej znajomości języka. Grupy liczą maksymalnie 6 osób!!! Zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu i są prowadzone wyłącznie przez NATIVE SPEAKERS.

VIP

To zajęcia indywidualne lub prywatne grupy 2 lub 3 osobowe, których program, tryb i intensywność, ustalana jest indywidualnie.

Cennik

Kursy ogólne

i egzaminacyjne (grupy 5-8 osobowe) -odpłatność miesięczna za przypadającą na dany miesiąc liczbę lekcji – 16 zł/lekcja

Kursy VIP

wszystkie nasze kursy możliwe również jako zajęcia indywidualne lub prywatne grupy 2 lub 3 osobowe lekcja VIP trwa 60 min

Kursy Business English

i konwersacyjne (grupy 4-6 osobowe) -odpłatność miesięczna za przypadającą na dany miesiąc liczbę lekcji – 16 zł/lekcja

Proponujemy kilka wariantów zajęć VIP:

indywidualnie  - z lektorem polskim koszt jednej lekcji to 70 zł

indywidualnie  - z native speakerem koszt jednej lekcji to 80 zł /

2 osoby - koszt jednej lekcji to 35 zł / osoba

3 osoby – koszt jednej lekcji to 25zł / osoba

Kursy dla firm i instytucji

Współczesny, wielokulturowy świat wymaga od nas coraz większej mobilności na arenie międzynarodowej, dlatego znajomość języka obcego jest nieodzownym elementem w kontaktach handlowych. Dobrze  wykształcona kadra, władająca językami obcymi to kapitał dobrze prosperującej firmy.  Dzięki naszemu kursowi, dostosowanemu do potrzeb oraz specyfiki Państwa firmy, inwestycja w szkolenia pracowników w przyszłości z pewnością zaowocuje.

Każde z naszych szkoleń jest inne, gdyż każdy Klient ma inne potrzeby i wymagania, dlatego przed rozpoczęciem szkolenia zawsze dużo uwagi poświęcamy szczegółowej analizie potrzeb i zaplanowaniu cyklu nauczania,

to Państwo decydujecie o kształcie kursu :

- częstotliwości spotkań

- ilości uczestników kursu

- rodzaju zajęć ( indywidualne, grupowe )

- czasie trwania kursu

- miejscu prowadzenia kursu
( siedziba szkoły, siedziba firmy czy tez inne)

- godzinach prowadzonych zajęć

 my zapewniamy:

- przygotowanie kursu „szytego na miarę”, dostosowanego do specyfiki branży

- stałą  opiekę  merytoryczno-metodyczną  nad  prowadzonymi  zajęciami

- kontrolę frekwencji oraz postępów w nauce  kursanta

- przeprowadzenie wstępnych testów, określających poziom biegłości językowej kursantów

- ustalenie harmonogramu, programu i planu kursu zgodnie ze specyfiką Państwa pracy

- zaawansowaną politykę poufności

Przed rozpoczęciem szkolenia wspólnie definiujemy program kursu (język ogólny, język biznesu, korespondencja itp.), wypracowujemy optymalny harmonogram spotkań oraz ustalamy cele językowe.

Referencje:

Nasi Lektorzy

 pit1mgr Piotr Boślak

język angielski

Absolwent anglistyki na Uniwersytecie Śląskim, niemal od początku związany z naszą szkołą, jest Licencjonowanym Egzaminatorem TELC i nauczycielem mianowanym. Miłośnik „British English” i wszystkiego, co brytyjskie, swoje zamiłowanie do nauczania rozwija na ciągłych kursach oraz szkoleniach. Ostatnie to m.in.: „Teaching advanced students” na Uniwersytecie w angielskim Kent i studia podyplomowe na kierunku „Tłumaczenia uwierzytelnione i prawnicze” na SWPS w Warszawie. W naszej szkole sprawuje nadzór nad kursami egzaminacyjnymi, kursami dla młodzieży, dorosłych i maturzystów. Gdy nie uczy jeździ na nartach, miłośnik dobrego kina i klasycznego rocka, gdy nie słucha muzyki – czyta (oczywiście po angielsku)

basiamgr Barbara Pilch-Szczotka

język angielski

Prawdziwa lingwistka władająca kilkoma językami, absolwentka filologii angielskiej i słowiańskiej, studiowała m.in. w Zagrzebiu, swoją pasję do krajów bałkańskich realizuje, jako pilot wycieczek do Bułgarii, czy do Chorwacji. Specjalizuje się w Business Communication. W nauczaniu najważniejszy jest dla niej dobry kontakt z kursantami. Gdy nie uczy: uwielbia podróże te małe i duże, kocha zwierzęta (właścicielka kota i psa –  dość wybuchowe połączenie☺), od niedawna mama małego Kacperka.

kamil

mgr Kamil Urbaś

język angielski

Studia na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej pozwoliły mu uczyć innych języka angielskiego. Ponadto kontynuacja studiów w Wyższej Szkole Lingwistycznej w Częstochowie dała mu dodatkową umiejętność tłumaczenia (się). Prywatnie ojciec małej Łucji, pasjonat komputerów (i PS3 też J) oraz dobrej rockowo-bluesowej muzyki (Dżem, Free, Lynyrd Skynyrd, etc.). Fascynację językiem angielskim oraz jego solidne podstawy wyssał z… gier komputerowych (w mleku matki niestety angielskiego nie znalazł). Jego wielkim marzeniem jest wyjazd do USA – na wycieczkę, na dłużej, bądź też „na zawsze”…

 

 

Picture1

mgr Katarzyna Madejczyk-Biegun

Dyrektor szkoły

język angielski

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. zaraz po studiach rozpoczęła pracę w naszej szkole i od razu zaskarbiła sobie sympatię najmłodszych uczestników kursów języka angielskiego – przedszkolaków. Uwielbia pracować z dzieciakami, o czym najlepiej świadczą słowa : „Jak miło znów zobaczyć małe, roześmiane buźki po tak długiej przerwie :))” Gdy nie uczy: słucha muzyki – jakiej? jak na jej anielskie usposobienie i wygląd dość diabelskiej – otóż klasyczny ciężki rock ☺, gdy nie męczy swoich uszu muzyką – czyta i doskonali swój angielski, jeździ na rowerze, pływa, miłośniczka wszelkiego rodzaju wojaży.

kinga1.jpg

mgr Kinga Kubica

 język hiszpański

Absolwentka ATH w Bielsku-Białej. Uwielbia uczyć, świetnie sprawdza się, jako nauczyciel dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Na swoich zajęciach oprócz nauki  zagadnień językowych zawsze stara się znaleźć czas na zapoznanie kursantów z kulturą, sztuką i obyczajowością Hiszpanii oraz Portugalii, którą miała okazję dobrze poznać w trakcie półrocznego pobytu na Uniwersytecie w Lizbonie w ramach programu Erasmus. Wolne chwile poświęca na decupage. Miłośniczka różnego rodzaju wojaży. Najchętniej pakuje plecak i ze znajomymi jedzie tam, gdzie można polatać… na paralotni oczywiście. Gdy nie dopisuje pogoda, nałogowo ogląda amerykańskie seriale

mark

Mark Offord

język angielski

native speaker języka angielskiego, certyfikowany nauczyciel CELTA . Urodził się w Chertsey  w Anglii a od 9 lat w Polsce z powodzeniem naucza języka angielskiego. Zawsze doskonale przygotowany, na jego zajęciach nie da się nudzić, Gdy nie uczy: gra na gitarze i pisze piosenki, ale przede wszystkim wychowuje dzieci. Angielski dżentelmen, pełen optymizmu oraz humoru.

aga1

mgr Agnieszka Radoń-Sobczyk

język angielski

Lektor i tłumacz przysięgły języka angielskiego. Ukończyła studia na Wydziale Filologii Angielskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Uczy języka angielskiego w firmach i szkołach językowych. Lubi podróżować, poznawać ciekawe miejsca oraz ludzi. Stara się podnosić swoje kwalifikacje i nie popaść w rutynę. Gdy nie uczy: pracuje i tłumaczy, gdy nie pracuje: odpoczywa (rzadko), chodzi po górach i fotografuje, no i czasem śpi.

ewe

mgr Ewelina Seweryn

założycielka szkoły

Absolwentka Wydziału Radia i Telewizji UŚ ukończyła studia z zakresu organizacji, jednak z pasji do języków, nauczania porzuciła pracę w radiu i założyła szkołę językową. Po drodze jeszcze studia pedagogiczne i w końcu iberystyka. Jej największą „miłością” jest język hiszpański i wszystko, co związane ze słoneczną Hiszpanią. Jego tajniki zgłębiała też na  zajęciach z metodyki języka hiszpańskiego na Uniwersytecie w Vigo w ramach stypendium Erasmus i kursie dla nauczycieli „Interacting w Madrycie” w ramach stypendium Gruntvig. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, wyznacza  sobie nowe cele, ostatnie to Przedszkole Językowe oraz Szkoła Podstawowa.

Galeria

Kontakt

Szkoła Językowa OKay

Test On-line

Twój wynik:  

Proponowany poziom:  

Napisz do nas