Centrum Edukacyjne OKAY Żywiec to Szkoła Językowa OK angielski hiszpański niemiecki włoski kursy językowe i szkolenia Szkoła Matematyki MATMANIAK korepetycje z matematyki matematyka dla dzieci Akademia Twórczego Rozwoju Dziecka insPiratka zajęcia dla dzieci i rodziców

Akademia Rozwoju Dziecka

insPiratka

Aktualności

Nowa grupa muzycznych BEJBIKÓW

 

W związku z dużym zainteresowaniem muzycznymi zajęciami dla naszych BEJBIKÓW:) otwieramy nową grupę! Pierwsze zajęcia już w piątek 25.04. godzina 16:00!!!

Muzykujemy, śpiewamy, gramy z niesamowitą instruktorką Wiolą (podobnie jak w grupie o 17.00:) ze szkrabami już od 18 m-ca.

Przypominamy aby po zajęciach (45 min) zarezerwować jeszcze czas na małą kawkę i pogaduchy;)

Prosimy o wcześniejsze zapisy pod nr tel 338610201

 

ZAJĘCIA MUZYCZNE - Music classes

 

Pierwsze ZAJĘCIA MUZYCZNE już za nami !

wspólne muzykowanie, poznawanie dźwięków i instrumentów

a nasze BEJBIKI spisały się niesamowicie, a i mamy również;)

fotorelacja w naszej galerii

InsPiratka - miejsce dla dzieci i rodziców :)

O nas

Akademia insPiratkato przyjazny i twórczy świat. Miejsce stworzone dla dzieci przez nauczycielki, ale przede wszystkim mamy;) – projekt, który powstał z inspiracji, pasji pracy z dziećmi, ich obserwacji na kursach w przedszkolach i szkole językowej, oraz twierdzeń wybitnych metodyków, że możliwości uczenia się, nigdy nie są większe, niż w okresie dzieciństwa, a dzieci uczą się bardzo naturalnie, podczas wykonywania wielu innych czynności.

w ramach Akademii,dzieci na twórczych warsztatach kulinarnych, muzycznych, czy też artystycznych, mogą rozwijać swoje umiejętności, poszerzać wiedzę , uczyć się funkcjonowania w wielokulturowym świecie, a do tego język angielski serwujemy niejako przy okazji.

InsPiratkato także

miejsce stworzone dla rodzicówpragnących w twórczy sposób spędzić czas ze swoimi dziećmi , dowiedzieć się więcej o ich rozwoju, wymienić doświadczenia, a także, odnaleźć odpowiedź na nurtujące, nas rodziców.

Częste pytanieW co się bawić?Jak rozwijać naturalne zdolności drzemiące w naszym dziecku?

Zajęcia dla dzieci

Nasze zajęcia skonstruowane są w taki sposób, aby wspierać wszystkie aspekty rozwoju dzieci: poznawcze, społeczne, emocjonalne i fizyczne. Prowadzący tak dobierają gry i zabawy, aby kształtowały u dzieci umiejętność nawiązywania współpracy i rozwiązywania problemów.

Uczestnictwo w zajęciach daje dzieciom możliwość przebywania w grupie – to nieocenione przygotowanie przed pójściem do przedszkola. Dla starszych dzieci to okazja do rozwijania swoich talentów, budowania pozytywnej samooceny, trening pewności siebie. Uczestnictwo rodziców w zajęciach daje poczucie bezpieczeństwa i komfort niezbędny dla prawidłowego rozwoju najmłodszych dzieci.

Zapraszamy na ciekawe warsztaty, także po angielsku, które pozwolą dziecku rozwinąć pasje, poznać nowe, interesujące rzeczy oraz dobrze się bawić. Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są przez troskliwie dobraną kadrę, pasjonatów w swoich dziedzinach, posiadających kwalifikacje i doświadczenie w pracy z dziećmi.

Grupa Zabawowa

Małe dzieci z niezwykłą energią poznają najbliższe otoczenie, angażując wszystkie swoje zmysły i możliwości ruchowe. Są ciekawe innych dorosłych i dzieci, chętne do uczenia się i zabawy. W naszej grupie zabawowej dzieci pod okiem  prowadzących, mogą swobodnie eksperymentować z różnorodnymi materiałami, angażując wszystkie zmysły i wyobraźnię. Rozwijają umiejętności bycia w grupie np. uczą się panujących w niej reguł, zwyczajów, dzielenia się zabawką, czekania na swoją kolej, bycia w różnych rolach. Rodzice, towarzysząc dzieciom w zajęciach, wspierają swoje pociechy w pierwszych doświadczeniach grupowych. Mogą również wymieniać się doświadczeniami z innymi rodzicami.

Warsztaty Kulinarne

Cykl smakowitych  warsztatów doprawionych angielskim akcentem, podczas których dzieci mają okazję zrobienia zdrowych, zabawnych przekąsek, przy jednoczesnym poznaniu ich składników w języku angielskim.

To okazja do przećwiczenia dużej ilości angielskich słówek, zwrotów, wyrażeń w ich naturalnym użyciu, skosztowania własnoręcznie zrobionych smakołyków oraz dobrej zabawy.

Cooking workshop to wyjątkowe warsztaty – z jednej strony znakomita okazja do poznania dużej ilości słownictwa, ale takiego, które można dotknąć, powąchać, zobaczyć – dzieci widzą nie obrazek, lecz realną rzecz; muszą wykonać określoną czynność. To metoda, która pozwala na niezwykle szybką naukę języka i to niejako przy okazji.

Z drugiej strony warsztaty stanowią zachętę do kulinarnych eksperymentów, pomocy rodzicom w kuchni i zdrowego odżywiania.

Warsztaty Plastyczne

Dla dzieci ekspresja twórcza jest jednym ze sposobów komunikacji, daje możliwość wyrażenia emocji oraz pobudzenia kreatywności.

Na tych zajęciach produkujemy ozdoby, świąteczne dekoracje, bardziej i mniej praktyczne przedmioty, świetnie nadające się na niepowtarzalne prezenty dla najbliższych.

Warsztaty rozwijają zmysł przestrzenny dziecka, kształtują zdolności modelowania, zręczność manualną, uczą skupienia, cierpliwości i koncentracji na danej czynności. Także tutaj „przemycamy” sporą ilość angielskich słówek, ćwiczymy proste komunikaty.

Warsztaty uczą wykorzystania, wydawałoby się niepotrzebnych przedmiotów – a przez to szacunku do środowiska i twórczego spojrzenia na otoczenie.

Zajęcia przeplatane są aktywnością ruchową, sprzyjają prawidłowemu rozwojowi psychoruchowemu, a twórcze wyrażenie siebie, relaksuje i pomaga niwelować napięcie emocjonalne.

Zajęcia Muzyczne

Zajęcia oparte na teorii wybitnego muzyka, pedagoga profesora Edwina Gordona, polegające na kształtowaniu muzykalności, poczucia rytmu, wyobraźni, jak również wrażliwości muzycznej u dzieci w wieku od 0-3 lat. Na naszych zajęciach nie kształcimy przyszłych muzyków, a pomagamy w stworzeniu muzycznego środowiska, które ma ogromny wpływ na rozwój dzieci w przyszłości. Zabawy muzyczne z wykorzystaniem różnego rodzaju melodii, dźwięków, krótkich, rytmicznych utworów (nie tylko w języku polskim) dają podstawy dla rozwoju mowy dzieci. Ćwiczenia muzyczne stymulują rozwój ruchowy dzieci, poprawiają uwagę oraz koncentrację. Rozwój języka muzycznego pomaga dzieciom łatwiej uczyć się innych języków, uczy logicznego myślenia, co z kolei wpływa na naukę matematyki w przyszłości. Język muzyki jest traktowany jako kolejny język

Warsztaty dla rodziców

Dla rodziców przygotowaliśmy warsztaty

które pomogą w lepszym zrozumieniu potrzeb naszych dzieci. Pokażą w jaki sposób możemy rozwijać naturalne zdolności dzieci, jak wspomóc je w nauce języków obcych. To także niezbędnik każdego rodzica. jak kurs pierwszej pomocy niemowlakom i dzieciom w nagłych przypadkach.

Urodziny

Organizujemy przyjęcia urodzinowe z wyjątkowa oprawą

w wybranym przez dziecko temacie, zapewniamy:

- unikalne zaproszenia handmade

- estetyczne dekoracje

- ciekawe gry i zabawy

01 (8)

Galeria

Kontakt

Akademia Rozwoju Dziecka insPiratka

Napisz do nas